Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wykrywanie zmęczenia kierowcy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wykrywanie zmęczenia kierowcy

    eaglemirek, a gdzie najbliżej mojego komina - Częstochowa i jaki +/- koszt ?

  • #2
    Wykrywanie zmęczenia kierowcy

    Przeglądając stronę dotyczącą doposażenia o3 w akcesoria natrafiłem na funkcję, jaką można zamówić podczas konfiguracji nowego auta, jak również doposażenia w aso już wyprodukowanego auta w funkcję wykrywania zmęczenia kierowcy.
    Opcja ta jest dostępna pod numerem 5E0 054 801, wg etki opisane jest to jako upgrade oprogramowania, czyli pewnie aktywacja tej funkcji?

    Ktoś już to może aktywował?

    Komentarz


    • #3
      Problemow raczej nie bedzie, skoro to tylko soft - w koncu system zczytuje Twoje ruchy z kierownicy i pedałow - a te sa podpiete i tak do czujnikow, wiec filozofii nie ma..
      Pytanie tylko czy sie opłaca finansowo w ten sposob, bo np. z adapterem do haka juz tak (200pln przy nowym roznicy, cena w salonie adaptera 100 paredziesiat PLN)..

      Moja O3 RS

      Komentarz


      • #4
        krzyzakp, Rozwin temat z adapterem. :roll:
        Była O1 jest F2.

        Komentarz


        • #5
          Na stronie internetowej sklepu Benepolu (kiedyś Gajos) dealera VW, koszt uprgeadu to 249zł brutto.

          Komentarz


          • #6
            Dig Dug, to jest przejsciowka 7/13 (albo na odwrot - nie sprawdze bo RSka stoi pareset km ode mnie). Pierdoła, ale zamawiajac niepomyslalem - z drugiej sprawdzac i zalowac 50PLN by gdzies dorwac taniej, kupujac auto za 100k+ to juz troche przesada

            Moja O3 RS

            Komentarz


            • #7
              krzyzakp miał na myśli taki adapter, na zachodzie złącze przy haku ma 13 pinów, a w Polsce mamy złącza na 7 pinów, dlatego potrzebny jest taki adapter



              P.S. Jakiś czas temu kupiłem taki adapter za 30zł w sklepie stacjonarnym.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X